top of page

Kleboniškio šventė baltai

Toliau

Ši šventė – tai užburianti, neeilinis renginys, skirtas draugystei, grožiui, meilei, elegancijai ir geram skoniui. Jam pasiruošti reikia skirti laiko ir pasitelkti kūrybiškumą. Tai vakaras, kai niekur nereikės skubėti, tereikės mėgautis geru maistu, aplinkinių draugija, bendravimu, muzika ir šokiais.

Šventės organizatoriai

Kleboniškio Naujasis  Seniūnaitis,  Kleboniškio Asociacijos pirmininkas Valdas Levinskas su žmona Egle, bei šventės iniciatorė, Kleboniškio moterų klubo „Ramybės Palėpė“ trenerė Auksė Varanavičienė su jos vyro Dariaus (labiausiais žinomas iš Kleboniškio facebooko grupės) pagalba. Taip pat prisideda daug kitų iniciatyvių Kleboniškio gyventojų tarp kurių gali būti ir Tu.


Renginys nekomercinis, tačiau išlaidų bus, tad prašysime prisidėti pinigėliais. Pagrindinės išlaidos:

muzika, apšvietimas, dekoracijos, aksesuarai.

Trumpai apie šventę

 • Renginys vyks po atviru dangumi, ant vejos, vienoje gražiausių Kleboniškio vietų, kuri bus atskleista tik renginio dieną.

 • Vienu metu piknikaus iki 100 žmonių, sėdinčių pagal iš anksto parengtą planą.

 • Kai patvirtinamas svečio dalyvavimas, jis privalo renginyje dalyvauti nepriklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių.

 • Į renginio vietą atsinešti sulankstomą stalą, pageidautina ne didesnį negu 75x90 cm., staltiesę, baltas kėdes, iškylos krepšį su užkandžiais, stiklinius indus. Rekomenduojama nepamiršti gyvų gėlių, žvakių, kitų stalo puošybos elementų – tai leis sukurti ypatingą šventės atmosferą. Plastikinius ar vienkartinius indus taip pat prašoma keisti stikliniais, keramikiniais.

Maistas

Gražus,  estetiškas lengvai paruošiamas maistas. Sumuštinukai, užkandėlės, sūriai salotos su bandele, desertai, saldumynai, vaisiai.

Gėrimai

Šventės gėrimai – vynas, šampanas, vanduo.

Alus ir kiti stiprieji gėrimai (likeris, brendis, degtinė, romas ir t.t.) renginio metu nevartojami.

 • Renginys skirtas poroms. Nebūtinai vyrui ir žmonai, tai gali būti draugės/ai, kaimynai. Du suaugę asmenys pasirūpina savo dviviečiu staliuku ir vaišėmis ant jo;

 • šventėje gali dalyvauti tik tie, kurie užsiregistruoja renginio puslapyje (šio puslapio apačioje) ir sulaukę kvietimo, prieš ar renginio metu prisideda pinigais prie renginio organizavimo;

 • užsiregistravus, svečias privalo dalyvauti renginyje nepriklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių;

 • pagal originalias „Vakarienė Baltai“ taisykles, paskutiniu momentu atsisakę dalyvauti renginyje, įtraukiami į juodąjį sąrašą ir nebus registruojami jokiems kitiems „Vakarienė baltai“ renginiams. Kviečiame šios taisyklės laikytis ir mūsų šventėje :)

 • apie tikslią renginio vietą svečiai bus informuoti tik Rugsėjo 2 dieną registracijos metu nurodytu e-paštu;

 • renginio dalyviai turi dėvėti baltus elegantiškus drabužius;

 • renginio dalyviams reikia atsinešti stalą (pageidautina – 75x90) ir staltiesę, dvi (baltas) kėdes, iškylai skirtą krepšį, kuriame būtų užkandžiai, kokybiški įrankiai, stikliniai indai, kitos kūrybiškos stalo puošmenos (žvakės, gyvos gėlės ir kt.);

 • pikniko gėrimai – vynas arba šampanas. Alus ir kiti stiprieji gėrimai (likeris, brendis, degtinė, romas ir t.t.) renginio metu nevartojami.

Rekomendacijos maistui

 • rinkitės lengvą maistą;

 • galvokite apie tai, kad jis bus nugabentas krepšyje ir nelaikomas šaldytuve;

 • vienas geriausių pasirinkimų: sumuštiniai. Jie gali būti mažučiai su įvairiais įdarais: vištiena ir karamelizuotais svogūnais, kumpiu ir sūriu, avokadu ir tunu, šviežiais ridikėliais ir jautiena. Galite pasiruošti ir po vieną didžiulį sumuštinį, kurį iškart serviruosite lėkštėje, ir jis puikiausiai atstos pagrindinį patiekalą;

 •  rinkitės užkandžius: krekerius ir džiovintų pomidorų užtepėlę, načos traškučius ir gvakamolę, šviežias morkytes bei agurkus ir humusą. Visos vakarienės metu smagiai jais užkandžiausite;

 • mėgstate sūrį? Drąsiai neškitės ir sūrio, tik rinkitės puskiečius ar kietuosius, nes minkštučiai sūriai gali ir neišsilaikyti geros konsistencijos visą vasarišką vakarą;

 • saldumynai – taip! Įjunkite savo fantaziją ir pasigaminkite patys arba užsisakykite baltų saldumynų: balti baltymų kepinukai (macarons), keksiukai su baltu glajumi, eklerai su kreminiu įdaru;

 • maisto pasiimkite daugiau – graži tradicija vaišinti kaimynus ir pasidalinti skoniais;

 • nepamirškite stalo dekoracijų!

IKEA 29,99€

Stalas ir dvi kėdės

Pigu.lt  9,69€

Stalas plastikinis

Ermitažas 24,4 €

Stalas aliuminis

IKEA7,50€

Sulankstoma kėdė

Kleboniškiečių registracija į šventę

Labai vertinsime Jūsų ankstyvą registraciją.

Tai padės mums geriau pasiruošti šventei!

0 DAYS TO THE EVENT

Pastabėlė. Mes nekonkuruojame ir nekopijuojame originalios „Vakarienė baltai“ šventės. Tiesiog naudojame šį formatą kaip temą bendruomenės teminiam vakarėliui. Vienintelis šios šventės tikslas – Kleboniškio bendruomenės suartinimas.
Kartu nuoširdžiai dėkojame originalios „Vakarienė baltai“ šventės šeimininkams, už pasiskolintas ir mūsų svetainėje ar kvietimuose naudotas vizualizacijas ar tekstus.

registracija

Stalą ir pora kėdžių tikimės rasite savo namuose, o jei ne, jų galima lengvai ir nebrangiai įsigyti. Vėliau pravers turistaujant. :) Tik pasirūpinkite iš anksto!

bottom of page