top of page
2018tų darbai
Play Video
 • Einamieji [Vykdoma] šiuo metu vykdomi darbai
  Siekiama sutvarkiti Neries pakrantę Siekiama išasfaltuoti kitas Kleboniškio gatves Ieškomi būdai ir vieta įrengti vaikų žaidimo aikštelei, bei vieta jaunimui (krepšinio aikštelė, treniruokliai ar pan.) Siekiama iškirsti daugiau krūmynų.
 • 2017-09-05 [Atlikta] įrengtas dviračio tako apšvietimas. 2017-10-02 gautas TEIGIAMAS atsakymas.
  Gavus Seniūnaičio prašymą, išanalizavus situciją buvo priimtas sprendimas apšvietimą prie Kleboniškio g. esančio dviračių tako įrengti iki 2017 12 11. Laiškas iš savivaldybės. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Rugsėjo 5, Seniūnaitis parašė prašymą Kauno miesto Energetikos skyriui dėl dviračių tako apšvietimo. Rugsėjo 20'tą buvo atvykę specialistai, aiškinosi situaciją. Nieko nežadėjo, tačiau vilčių teikė. Taip pat Rugsėjo 20'tą, dviračio tako rekunstrukciją organizuojančios įmonės buvo paprašyta nesaugiose vietose įrengti atitvarus nuo gatvės (pvz. ties Vasarvydžio g. yra tako nuokalnė tiesiai į Kleboniškio g.). Tikėtina, kad įrengs.
 • 2017-08-18 [Atlikta] Gautas atsakymas iš savivaldybės dėl gatvių remonto ir kt.
  Rugpjūčio 18'ta gautas atsakymas, kurį atrašė Pakalniškis. Atsisiųsti galite čia. O jei trumpai: 1. Gatvių asfaltuoti nenumato, nebent prisdėtume 50% 2. Į klausimą dėl šaligatvių įrengimo gyvenvietėje atsakė, kad šiuo metu įrenginėja dviračių taką miške palei Kleboniškio g. Ir daugiau jokių komentarų. 3. Stogines autobusų stotelėse planuojama įrengti tik "Palapiniu g." ir "Kleboniškis" (galinė). Kitose per mažai įlipa žmonių. 4. Dėl eismo saugumo, pasigyrė, kad įrengė kalnelius ir užkabino ženklą "vaikai". Klausimų neapleidžiame bandysime spręsti kitais būdais. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Kauno miesto merui Visvaldui Matijošaičiui ir Miesto tvarkymo skyriaus vedėjui Aloyzui Pakalniškiui adresuotame Laiške išdėstyti pagrindiai Kleboniškio skauduliai: Pagrindinė Kleboniškios gatvės būklė Kitos Kleboniškio gatvės buklė Žeidimo ar sporto aikštelių nebuvomas Viešo transporto stotelių būklė Eismo saugumas Visą laišką galite rasti čia. Jei manote, kad kažkas svarbaus nepaminėta, rašykite mums arba susiekite su jus atstovaujančiu bendrijos valdybos nariu.
 • 2017-07-17 [Atšaukta] Nauja autobusų stotelės stoginė prie buvusios "IKI""
  Buvo žadėta, atnaujinti stoginę iki 2018'tų vasaros, tačiau valdininkai persigalvojo. Nusprendė, kad ši gera, ir į naują nekeis.
 • 2017-07-18 [atlikta] Vandentiekio įvedimas "Kleboniškio" kapinėse"
  Pateiktas prašymas SĮ "Kapinių priežiūra", buvo patenkintas. Vandenį planuoja įvesti iki 2017 metų pabaigos.
 • 2017-07-12 [Atlikta] Priduoti dokumentai bendrijai įkurti
  Surinkti valdybos narių parašai, išsiaiškinta tvarka ir t.t.
 • 2017-06-18 [Atlikta] Sušauktas bendruomėnės susirinkimas
  Gausus susirinkusių gyventojų būrys tik patvirtino, kad Kleboniškiui reikia permainų, ir kad gyventojai pasirengę prisidėti kuo galį idant sumanyti tikslai taptų realybe. Susirinkimo metu, buvo išrinkti bendrijos valdybos nariai. Dauguma narių pasisiūlė patys. Valdybos nariai yra parinkti pagal Kleboniškio gatves ar mikro rajoniukus, kad sumoje visi valdybos nariai žinotų viso Kleboniškio rūpesčius ir porerikius.
bottom of page