top of page

Visuotinis narių susirinkimas

2019 m. balandžio 28 d. 15 val. šalia buvusios IKI, Kleboniškio g. 28B įvyko asociacijos „KLEBONIŠKIO BENDRUOMENĖ“ visuotinis narių susirinkimas.


Susirinkime nuspręsta sutvarkyti pakrantės ruožą tarp Undinės g. ir Zversos g. išraunant kelmus, išlyginti žemes, užsėti veją, įrengti vietą tinkliniui. Bandoma bus prašyti lėšų iš Kauno miesto savivaldybės. Nepavykus gauti lėšų iš savivaldybės bus skiriama lėšų iš Asociacijos, po samatos patvirtinimo valdyboje. (Už sąmatą atsakingas bendruomenės pirmininkas Valdas Levinskas).


Nuspresta pastatyti 2 kameras fiksuojančias automobilių numerius. Po samatos parengimo ir suderinimo darbus atlikti iš Asosciacijos lėšų,. Sąmatas galutinai patvirtins valdyba. Už sąmatas atsakingas ilgametis kamerų ekspertas, bendruomenės narys Romas Blaževičius Valdybos narė Barbora Savickienė išsikrasutė iš Kleboniškio, tad Gegužinių gatvė liko be atstovo. Iki Gegužės 7 dienos laukiame pasiūlymų, kas galėtų atstovauti Gegužinių, Vaistariškių, Zversos bei Margavos pradžios gatves.


Taip pat buvo patvirtintas asociacijos 2018’tų metų finansinių ataskaitų rinkinys, o kad turėtume daugiau galimybių sudalyvauti įvairesniuose valstybės finansuojamuose projektuose, nuspręsta asociacijos įstatatuose tikslus papildyti „sportiškumo skatinimu“.

Buvo apšnekėta eilė mažesnių klausimų:


  • Išsiųsti visiems nariams priminimus apie nario mokesčio sumokėjimą už 2018, 2019 ir vėlesniais metais. Nario mokestis nesikeičia - lieka 20 Eurų metams nuo vieno gyvenamo namo/buto.

  • Stipriau agituoti 2020‘tais ir vėliasniais metais dėl 2% nuo GPM skyrimą per FB grupę ir laiškais bendruomenės nariams. Apie projektus ir numatomas šventes informuoti bendruomenę per FB grupę.

  • Galimybė sukurti Bendruomenės puslapyje nuorodą kuri skatintų pilietiškumą, kur būtų galima pranešti apie nelegaliai pjaunamus medžius, pilamas šiukšles ir t.t.

  • Rašyti prašymą dėl autobuso 47M grafiko koregavimo pridedant papildomus laikus 08:25- nuo Kleboniškio galinio sustojimo, 13:00 – nuo Žukausko g. sustojimo, 17:00 – nuo Kleboniškio galinio sustojimo.

  • Rašyti prašymą savivalybės transporto ir organizavimo skyriuj, dėl pėsčiųjų perėjos įrengimo ties Viešios ir Kleboniškio g. sankryžos.

  • Turintys konstruktivių pasiūlymų, o įpač galinčių prisidėti prie jų įgivendinimo VISADA, visada laukiame užeinant į bendruomenės patalpas, susiekant su Valdu ar rašant į Faceebook Kleboniškio grupę.


Kviečiame susipažinti su šiais dokumentais:


Labai laukiame iniciativių gyventojų, su įdėjomis, noru ir energija kelti Kleboniškio bendruomeniškumą ir gyvenimo kokybę.


Jei negalite prisidėti darbais, bet esate UŽ bendruomenės veikla, nepamirškite paremti 2% GPM, ir 20 EUR nario mokęsčiu (už 2019'tus kalendorinius metus). Primename, kad Pirmininkas, ar valdybos nariai dirba neatlygintinai, o pinigai skiriami tik maksimalią naudą, maksimaliam gyventojų skaičiui nešantiems poreikiams.

bottom of page