Kleboniškio Bendruomene

.

kad gerai būtų dar geriau!

Paskutinės naujienos

Archyvas

Dalyvaujame projekte:

Sportuokime

kartu daugiau

Sportuosime kartu

Dėmesio anonsas! Jau netrukus, Kleboniškio Bendruomenės Asociacija visoms amžiaus grupėms pasiūlys nemokamas šiaurietiško ėjimo treniruotes bei nemokamus pilateso ir mankštų užsiėmimus. Dar iki spalio vidurio nemokamai bus gautas inventorius futbolui, tinkliniui, riedučiams, pilateso ir šiaurietiško ėjimo treniruotėms t.t. Įvairaus amžiaus futbolininkai ir tinklininkai ruoškitės varžyboms. Apie viską platesnė ir tikslesnė informacija netrukus.

Saugios kaiminystės sutartis

Diskusijoje su gyventojais kilo mintis įsteigti "Saugią kaiminystę". „Saugi kaimynystė“ - tai iniciatyva, kurios tikslas dalintis patirtimi, patarimais, skatinti kaimyniškus santykius ir taip didinti saugumą rajone. Pilną aprašymą kas yra "Saugi kaiminystę", kaip ji steigiama ir kokią naudą duoda rasite prikabintame dokumente (atsisiųsti). Labai prašau susipažinti su dokumentu ir komentaruose išsakyti savo nuomonę: ar reikalinga? kur siūlytumėte iškabinti saugios kaiminystės ženklus, ir kitas vertingas mintis.

Šventei pasiruošta

Blogam orui pasiruošę.... Todėl jis bus geras!!! Rytoj renkamės nuo 18'tos. Oficialus startas lygiai 19'tą. Vieta bus pranešta iki šeštadienio10:00 val. emeilu kuriuo registravotės. Registruotis dar ne vėlu! Jei kažkam kažkas labai neaišku skambinkit man 868547184. Iki

Sekite mus

Kontaktai

+37061229999

Adresas

Kleboniškio g. 18-2
Kaunas, 44104

© 2020 by Kleboniškio Bendruomenė.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now